تغییرات جدید در نحوه ی رتبه بندی وبسایت ها در گوگل

تغییرات جدید در نحوه ی رتبه بندی وبسایت ها در گوگل

تغییرات جدید در نحوه ی رتبه بندی وبسایت ها در گوگل

تغییرات بی سابقه در نتایج جست و جوی گوگل طی چند سال اخیر :
بزرگترین تغییرات بی سابقه در نتایج گوگل طی دو سال اخیر توسط وب سایت الگورو گزارش داده شده است که می توان آن را با ورود الگوریتم گوگل پنگوئن گوگل به دنیای اینترنت مقایسه کرد. از سال ۲۰۱۲ که پنگوئن شرکت گوگل پا به عرصه وب گذاشت تاکنون نتایج گوگل شاهد چنین تغییرات به این بزرگی نبوده است.

وب سایت الگورو که براساس نتایج گوگل همه روزه گزارشی ارائه می دهد و نتایج را با هم مقایسه می کند، در روزهای اخیر شاهد تغییرات گسترده ای در نتایج گوگل در زبان انگلیسی بوده است. تغییرات فوق هنوز به زبان فارسی وارد نشده و گوگل نیز مطلبی در این مورد منتشر نکرده است اما به نظر می رسد که تغییرات فوق نتایج گوگل را دگرگون خواهد کرد.

پیش از این شرکت گوگل اعلام کرده بود که در سال ۲۰۱۴ تغییرات گسترده ای در الگوریتم های مبارزه با سایت های اسپم خود خواهد داد و امکان دارد این تغییر جدید در نتایج جست و جوی گوگل متاثر از همین تغییراتی باشد که گوگل قبلا اعلام کرده بود؛ باشد.

با توجه به اینکه هنوز منبع موثقی خبر از نحوه عملکرد این تغییرات نداده و گوگل نیز مطلبی در این زمینه منتشر نکرده است همه سئو کاران و مدیران سایتها منتظرند تا چگونگی عملکرد الگوریتم های جدید مشخص شود.

پس به زودی شاهد آن خواهیم بود که وبسایت های که از بک لینک های فیک و یا جعلی استفاده می کنند پنالتی یا Penilize خواهند شد .برچسب ها: تغییرات جدید در نحوه ی رتبه بندی وبسایت ها در گوگل، آپدیت پیج رنک گوگل، آموزش سئو، تغییر نحوه رتبه بندی وبسایت ها، تغییرات سئو در آینده و معرفی عوامل موثر برآن، رتبه بندی سایت ها و وبلاگ ها توسط الکسا، چگونگی رده بندی وب سایت ها در گوگل و دیگر موتور های جستجو،

ادامه مطلب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic