چه بک لینک هایی برای سایت مفید هستند ؟

چه بک لینک هایی برای سایت مفید هستند ؟

چه نوع بک لینکی بخریم ؟

چه نوع بک لینکی بخریم ؟

امروز با مطلبی جنجالی که قطعا طرفداران و منتقدان زیادی را همراه خود دارد با شما هستیم ، بک لینک خوب چیست یا اصلا خرید بک لینک مفید است ؟

بهتره تو این بحث کمی خودمونی تر حرف بزنم تا مطالب رو بتونم راحت تر انتقال بدم ! خوب اول بیاییم ببینیم خرید بک لینک اصولا از ریشه درست هست یا نه ؟ در این مورد باید بدونیم که سایت هایی که بدون هیچ لینک ورودی دارند کار میکنند قطعا در نتایج گوگل پایین تر از سایت هایی با بک لینک های مناسب ورودی هستند ، اما چرا اخیرا بک لینک های سیاه یا همون دامنه های حذف شده ی رنک دار مد شدند و با خرید بک لینک ازشون حتی در کوتاه مدت بالا می آیید ؟

جواب خیلی سادست ! شما در این مدت به روش کلاه سیاه بالا اومدید و بعد از مدت زمان مشخص از نتایج حذف میشید یا به عبارت دیگه با پنالتی شدن سایت (کارت قرمز گوگل) مواجه میشید ! پس عملا خرید بک لینک از چنین سایت هایی نه تنها مفید نیست بلکه ۱۰۰ درصد برای وب مستری که هدف بلند مدت ، درآمد زایی ، برندینگ و … داره مضر خواهد بود .

خوب حالا میرسیم به بحث اصلیمون که صحبت درباره ی سایت های مفید برای دریافت یا حالا در ایران ! خرید بک لینک هست .

عواملی که باید در خرید بک لینک مورد توجه قرار دهید :

 1. ایندکس های سایت در گوگل :
  تعداد ایندکس های یک سایت از این نظر اهمیت دارند که موجب افزایش تعداد لینک های ورودی از یک دامین به سایت شما می شوند پس هر چه این عدد بیشتر باشه بهتر هست (مثلا ۲۰٫۰۰۰ ایندکس از نظر بنده مناسب هست) ، البته هستند سایت هایی که ایندکس میلیونی دارند ولی ارزش دریافت لینک ندارند و مضرند پس به عامل بعدی که مهم تره توجه کنید .
 2. دامین و پیج اتوریتی :
  حتما از این دو عامل مهم در تعیین قدرت سایت اطلاع دارید و این جا بیشتر توضیح نمی دهم اما تا همین جا بگم که معیاری هستند بین ۰ تا ۱۰۰ که عدد ۳۵ نشان از خوب بودن سایت و دامین میدهند . +دامین اتوریتی چیست ؟
 3. پیج رنک :
  معیار رتبه بندی [به گفته ی یکی از مسئولان گوگل منسوخ شده است] گوگل که عددی بین ۰ تا ۱۰ و هر چه بیشتر باشد بهتر است .+پیج رنک چیست ؟
 4. میزان رضایت مشتریان قبلی :
  حتما قبل از خرید بک لینک از میزان رضایت مشتریان قبلی آن دامین مطلع شوید .
 5. اعتبار سایت :
  اعتبار یک سایت نزد گوگل می تواند معیار مناسبی برای تعیین کیفیت یک سایت باشد برای اطلاع از گذشته ی یک سایت از وب سرویس Archive.org استفاده نمائید .
 6. زبان سایت :
  توجه داشته باشید بک لینک هایی که دریافت میکنید ترجیحا از سایت های هم زبان باشد تا جریمه نشوید .
 7. محتوای سایت :
  محتوا پادشاه است ! (این جمله کلید موفقیت هر وب مستری است.)دریافت لینک از سایت هایی که هیچ ارتباطی با موضوع سایت شما ندارند نه تنها موجب افزایش رتبه ی شما در گوگل نمی شود بلکه باعث می شود افت فاحشی را در دراز مدت داشته باشید .(البته ممکن است در کوتاه مدت رشد کنید ولی این رشد فانی است)
 8. لینک های ورودی به دامین :
  یکی از مهمترین و بهترین معیار ها (البته به همراه سایر موارد) سنجش میزان لینک های مختلف از دامین های مختلف به یک سایت است هر چه تعداد لینک های مفید ورودی بیشتر باشد اعتبار آن دامنه نزد گوگل بیشتر است ! +بک لینک چیست ؟

در این مقاله سعی کردم ۸ مورد از بهترین عوامل رو شرح بدم اگر چیزی از قلم افتاده اون رو در بخش نظرات با بنده در میان بگذارید تا به لیست اضافه کنیم :) در نهایت سخن پایانی این که ما سعی داریم بهترین خدمات رو حتی شده به صورت رایگان به کاربران ارائه دهیم پس با دست خودتون سایت خودتون رو به فنا ندهید !برچسب ها: چه بک لینک هایی برای سایت مفید هستند ؟، بک لینک بخریم ؟، بک لینک قوی، بک لینک مناسب چیست ؟، چه نوع بک لینکی بخریم ؟، خرید بک لینک، خرید بک لینک 4،

ادامه مطلب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات