تاثیر پارک دامنه در سئو

تاثیر پارک دامنه در سئو


تاثیر پارک دامنه در سئو

 

برای کمک به وبمسترها، Matt Cutts رئیس تیم اسپم گوگل در مورد وب سایت های پارک دامین شده و اینکه چگونه گوگل دامین های پارک شده را تهدید به اخراج از نتایج جستجو می کند صحبت کرده است. 

گوگل کارگاهی به عنوان دامین پارک شده دارد که دامین های پارک شده یا وب سایت های خالی که هیچ ارزشی برای خوانندگان را ندارد کشف می کند. گوگل این وب سایت ها و دامین ها را ایندکس نمی کند و اجازه نمایش در نتایج جستجو را نخواهد داد و فقط سوابق را در پایگاه داده خود نگه می دارد.

در آینده که شما وب سایتتان را راه اندازی می کنید، گوگل همچنان فکر می کند آن دامین پارک شده است.

شما می توانید از به وجود آوردن مشکلات بالا با گذاشتن تعدادی محتوا در وب سایت با گذاشتن دو یا سه پارارگراف درباره مشارکت آنلاین خودتان خودداری کنید.. در این موارد، احساس نمی شود که پارک دامین کرده اید. بنابراین هنگامیکه وب سایت جدید آماده می شود شما نگرانی درباره خزیدن روبوت ها و ایندکس شدن در نتایج جستجو را نخواهید داشت این کار خوب نیست و باعث پایین آمدن اعتبار دامنه اصلی میشود

یک سوال مهم در پارک دومین

این سوال برای خیلی از کاربران مطرح است که آیا با داشتن تعداد زیادی دامنه می توانند سئوی بهتری داشته باشند و یا این باعث بد شدن روند سئوی انها می شود باید بگویم که این باعث ایجاد روند منفی برای سئوی شما می گردد چرا که این به مفهوم چند لینک با یک محتواست و موتوی جستجوی گوگل به این روند نمره منفی می دهد.

اگر ناگزیر به انجام این کار هستید لازم است که از تکنیک (redirect 301) استفاده کنید.
برچسب ها: تاثیر پارک دامنه در سئو، یک سوال مهم در پارک دومین، تکنیک (redirect 301)، تکنیک ریدایرکت 301، اسپم گوگل، گوگل وب مستر، پارک دامین در سئو،

ادامه مطلب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات