تاثیر تبلیغ متنی یا بک لینک در سئو سایت

تاثیر تبلیغ متنی یا بک لینک در سئو سایت

تاثیر آگهی تبلیغاتی و بنر یا قرار دادن بنر های تبلیغاتی در سایت در سئو

یک قانون کلی: صفحاتی که صرفا  تبلیغ چیزی را می کنند در سایت خود قرار ندهید . شما به متن و اطلاعات نیاز دارید . اگر صفحه ای در سایت تان داشته باشید که صرفا” تبلیغ کننده است و متن ندارد، تاثیر منفی در رتبه شما خواهد گذاشت.   در آخر می توان به این نکته اشاره کرد که به طور کلی با افزایش مطالب مفید و محتوی با ارزش در یک سایت می توان به پیشرفت سایت کمک کرد. بهینه سازی سایت (سئو) توسط شرکت طراحی سایت معتبر بهترین انتخاب خواهد بود . شما میتوانید بهینه سازی سایت خود را در دو حالت بهینه سازی سریع برای موتورهای جستجوگر و بهینه سازی ساختاری که معمولا بصورت قراردادی انجام میشود انجام دهید

تاثیر لینک دهی

در میان فاکتور های دیگر سئو لینک دهی توسط سئو کاران تازه کار بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد ، حتی گاهی اوقات لینک دهی به عنوان یک ابزار اصلی برای سئو مورد استفاده قرار میگیرد ، این در حالی است که این سئو کاران درصد تاثیر لینک دهی را در نظر نمی گیرند ، اگر در بین فاکتور های دیگر سئو لینک دهی را بخواهیم امتیاز دهیم از ۱۰۰ لینک دهی ۱۰ امتیاز را از آن خود خواهد کرد ، این در حالی است که استفاده تنها از این فاکتور سئو  ، مطمئنا باعث حساسیت گوگل در روند سئوی وب سایت خواهد شد ، حتی این روند شاید تا پنالتی شدن سایت هم پیش رود.

 

  آیا باید بک لینک خرید؟

اگر فکر می کنید که با خرید بک لینک در سایتهای با پیج رنک بالا میتوانید قدرت دامین و سایت خود را افزایش داده و رتبه بهتری را بگیرید، سخت در اشتباهید! زیرا گوگل و سایر موتورهای جستجو قدرتمند به راحتی سایتهایی که جهت کسب رتبه بهتر در جستجو اقدام به خرید لینک میکنند را شناسایی نموده و از رتبه آنها میکاهد. البته شایان ذکر است اگر مایلید در یک سایت تبلیغات متنی بدهید، با Nofollow سازی لینک میتوانید دیگران نگران بوجود آمدن مشکلی برای سایت خود نباشید. شاید سوال کنید که اگر بک لینک را خریداری نکنیم پس چگونه میتوانیم به سایت خود بک لینک دریافت کنیم و به این طریق قدرت سایت خود را افزایش داده و رتبه بالاتری را کسب کنیم؟ جواب اینست که شما باید بک لینکها را به صورت طبیعی دریافت کنید؛ یعنی مطالب جدید و کاربردی در طراحی سایت و سئو خود تولید کنید تا کاربران در سایتها و وبلاگهای خود لینکهای شما را قرار دهند. همچنان از شبکه های اجتماعی میتوانید برای یک لینک بیلدینگ سالم استفاده کنید.

 

 


آیا تبادل لینک برای بهبود سئو و بک لینک گیری مفید است؟

اگر به صورت Nofollow نباشد، امکان بروز مشکل به احتمال قوی است ولی اگر طرفین لینکها را به صورت نوفالو قرار بدهند مشکلی از این بابت برایتان پیش نخواهد آمد.

 برچسب ها: تاثیر تبلیغ متنی یا بک لینک در سئو سایت، تاثیر آگهی تبلیغاتی و بنر یا قرار دادن بنر های تبلیغاتی در سایت در سئو، لینک دهی به عنوان یک ابزار اصلی برای سئو، آیا باید بک لینک خرید؟، خرید بک لینک در سایتهای با پیج رنک بالا، تبلیغات متنی، خرید بک لینک،

ادامه مطلب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic