تاثیر کیفیت بک لینک در سئو سایت

تاثیر کیفیت بک لینک در سئو سایت


کیفیت بک لینک بر کیفیت سئو موثر است این موضوع را چه زمانی متوجه می شویم زمانی که در سایت های با رتبه بالا بک لینک ایجاد شود, به وضوح متوجه بالا رفتن آمار بازدید سایت خواهید شد.

-تبادل بک لینک

به هر قیمت اقدام به ایجاد بک لینک نکنید, سایت هایی هستند که از نظر محتوایی و رتبه بندی جایگاه خوبی ندارند و اغلب به راحتی درخواست های بک لینک سایت های دیگر را به راحتی قبول میکنند که این سایت ها از نظر سئو ارزش چندانی ندارند و در کاهش رتبه ی سئو شما هم موثر هستند.

-بک لینک های داخلی

در محتوی صفحات سایت خود اقدام به بک لینک هایی که شما را به آدرسی از همان سایت میرساند بکنید. اینکار منجر به ایندکس شدن صفحات داخلی شما در موتورهای جستجو میشود.

-بک لینک های بنری

همیشه بک لینک نباید از طریق لینک دهی به متن باشد, سعی کنید این لینکدهی را از طریق بنرهم انجام دهید.

-بک لینک های تبلیغاتی

بک لینک هایی که در سایت های تبلیغاتی درج میشوند جز این دسته از بک لینک ها هستند که توجه به این موضوع که در چه سایتی درج آگهی کنید بسیار مهم است.این را به خاطر داشته باشید که هر سایت تبلیغاتی معتبر نیست و باید در انتخاب سایت های تبلیغاتی وسواس ویژه به خرج دهید.

-بک لینک های شبکه های اجتماعی

این بک لینک ها اگر در صفحات اجتماعی پر کاربر قرار گیرد بسیار موثر و تاثیر گذار هستند(منظور از پر کاربر بودن همان صفحه ی شما در شبکه های اجتماعی است که باید دارای کاربران زیادی باشد)برچسب ها: تاثیر کیفیت بک لینک در سئو سایت، تبادل بک لینک، کیفیت بک لینک، بک لینک های شبکه های اجتماعی، بک لینک ها، خرید بک لینک از سایت بک لینک ها، خرید بک لینک با کیفیت،

ادامه مطلب
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات